Zapraszamy na film: SZEF ROKU, 8 września 2023 | godz. 19:30

plac przy Bibliotece i OSP w Bogatem

Kino Plenerowe z LGD „Północne Mazowsze”-

LGD „Północne Mazowsze” zaprasza na niezapomniane wieczory filmowe pod gwiazdami! 🌟🍿

Co przygotowaliśmy dla Waszego komfortu? Dla pierwszych 50 osób przygotowaliśmy wygodne leżaki i popcorn, abyście mieli co chrupać podczas seansu! 🍿🤤

Wstęp wolny! Nie musicie rezerwować miejsc, po prostu przyjdźcie i dołączcie do naszej kinowej ekipy. Przygotujcie kocyki i poduszki, aby naprawdę się zrelaksować. ☺️

Gmina Przasnysz (gmina wiejska)

8 września 2023 | godz. 19:30

plac przy Bibliotece i OSP w Bogatem

Film: SZEF ROKU

W przypadku niesprzyjającej pogody seanse kina odbędą się w budynkach, blisko wyznaczonej lokalizacji.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.