PROJEKT „JA-TY, MY-WY czyli świat emocji i relacji”

Biblioteka w partnerstwie ze Szkołą Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem realizuje projekt pn. „JA –TY, MY – WY czyli świat emocji i relacji”, Program „Relacje od nowa”.

W ramach projektu odbyły się już warsztaty plastyczno-literackie i wspólne redagowanie książki o ukraińskich misiach pt. „Tina i Dima”. Uczestnicy projektu wykonali ilustracje i okładkę. Książka została przetłumaczona na język ukraiński.

Odbywają się warsztaty wokalne i taneczne. Na uczestników projektu czekają jeszcze warsztaty psychologiczne dotyczące emocji i relacji międzyludzkich, zajęcia teatralne i wspólne przygotowanie przedstawienia, które zostanie zaprezentowane szerszej publiczności podczas uroczystej gali.