Mała książka – wielki człowiek

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami lub opiekunami do odwiedzenia biblioteki i odebrania Wyprawki Czytelniczej oraz Karty Małego Czytelnika.

Wyprawka Czytelnicza:

• „Krasnal w Krzywej Czapce” – autorska książka stworzona specjalnie na potrzeby kampanii przez znanego i cenionego pisarza Wojciecha Widłaka oraz znakomitą ilustratorkę Aleksandrę Krzanowską.

• ,,Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” – broszura dla rodziców przypominająca o nieocenionej roli książek w rozwoju dziecka i korzyściach wynikających z regularnego czytania i odwiedzania biblioteki.

• Karta Małego Czytelnika – imienna karta, na której przedszkolak zbiera naklejki za wizyty w bibliotece, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, 😀