Ferie w Bibliotece zakończone

Tegoroczne Ferie z biblioteką już za nami. Przez dwa tygodnie odbywało się szereg ciekawych zajęć. Biblioteka przygotowała mnóstwo atrakcji zarówno dla młodszych jak i nieco starszych dzieci. Różnorodność tematyczna zajęć pozwalała na to, by każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie.

Ostatni dzień ferii rozpoczęliśmy od podsumowania konkursu plastycznego „Portret Babci lub Dziadka”. Nagrody laureatom konkursu wręczyła Pani Grażyna Wróblewska Wójt Gminy Przasnysz i Pani Bożena Rudzińska Sekretarz Gminy. Następnie wystąpił Klub Senior+ z przedstawieniem zapustnym. Barwne kostiumy i dowcipne dialogi zachwyciły publiczność. Duże brawa otrzymała również Zosia Wieczorek, która zaprezentowała swoje umiejętności muzyczne grą na klarnecie.

Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie w wykonaniu uczestników ferii, które zabrało widzów w podróż do dalekiej Afryki. Piątkowe spotkanie zakończyło się wspólną zabawą, wręczeniem dyplomów oraz słodkim poczęstunkiem.

W spotkaniu, oprócz uczestników zajęć , udział wzięli rodzice, dziadkowie oraz rodziny z grupy samopomocy PROMYK.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom, że wybrali właśnie bibliotekę na czas ferii. Nasze podziękowania kierujemy również do p. Jolanty Stodólskiej i p. Martyny Sekuna ze świetlicy wiejskiej w Wielodrożu za współpracę z biblioteką. 😀😀😀