26 kwietnia gościliśmy w bibliotece wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. J. Twardowskiego w Makowie Mazowieckim. Uczniowie, najpierw zostali zaproszeni na spotkanie z członkami Klubu Senior+ Bogate, którzy wykonali kilka utworów, w tym nowość w ich repertuarze „Pszczółkę Maję” oraz opowiedzieli dzieciom o przygodach i zabawach swojego dzieciństwa. Pan Kazimierz Wenda zagrał dzieciom melodię na harmonijce ustnej, a później przy akompaniamencie akordeonu, dzieci i seniorzy zatańczyli w kółku.

Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się do czytelni dziecięcej, gdzie seniorki wraz z bibliotekarką zaprezentowali przedstawienie pt. „Muchy króla Apsika”. Zabawna historyjka oraz popisowe kreacje wykonawców sprawiły, że uczniowie w skupieniu i z fascynacją śledzili przebieg akcji przedstawienia, żywo reagując salwami śmiechu i oklaskami. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem i pamiątkami w postaci zakładek do książek.

Piątkowe spotkanie było pełne magii i emocji, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za moc pozytywnej energii, którą nam zostawiliście. 🥰🥰🥰