Gra wielkoformatowa Stopklatka „Opowieści z Północnego Mazowsza”

W dniach 18-20 września 2024 roku, uczniowie starszych klas Szkół Podstawowych w Bogatem i Nowej Krepie oraz seniorzy z Klubu Senior+ w Bogatem mieli okazję poznać innowacyjną grę edukacyjną „Stopklatka Opowieści z Północnego Mazowsza”.

Uczestnicy gry, wcielając się w rolę ekipy filmowej, przenieśli się w niezwykłą podróż po północnym Mazowszu. Rozgrywki opierały się na podróży po planszy, na której pionkami byli sami uczestnicy. Gra przybliżyła historię naszego regionu oraz dostarczyła mnóstwo emocji i dobrej zabawy.

Grę wypożyczyła Bibliotece Lokalna Grupa Działania Północne Mazowsze, a nad poprawnym przeprowadzeniem rozgrywek czuwała p. Anna Wronowska.

„Gra wielkoformatowa Stopklatka „Opowieści z Północnego Mazowsza” powstała w ramach przedsięwzięcia pn. „Z historią w tle – wzmocnienie kapitału turystycznego partnerskich LGD z Litwy i Polski”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom gry. 😀😀😀 . Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się poznając niezwykłe historie związane z miejscowościami regionu.