Oferta pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko bibliotekarza/animatora kultury

Dyrektor Gminnej  Biblioteki Publicznej im. Józefa Narzymskiego w Bogatem zatrudni pracownika na podstawie umowy o pracę na stanowisku: BIBLIOTEKARZ/ANIMATOR KULTURY

Warunki zatrudnienia:

– umowa o pracę,

– 1/2 etatu,

– możliwy okres próbny.

Miejsce wykonywania pracy: Gminna  Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem, Bogate 57a.

Obowiązki:

 – obsługa czytelników,

 – inicjowanie oraz realizacja  działań  kulturalnych m.in. warsztatów, spotkań, konkursów  poświęconych promocji czytelnictwa,

– opracowywanie materiałów promocyjnych i tekstów na potrzeby strony internetowej Biblioteki,

– pozyskiwanie funduszy na realizację działań promujących czytelnictwo.

Wymagania:

 – wykształcenie min. średnie bibliotekarskie (preferowane wyższe: bibliotekoznawstwo, filologia polska, animacja kultury, pedagogika),

– zainteresowania literaturą,

– umiejętność prowadzenia działań edukacyjno- kulturalnych i animacyjnych dla różnych grup wiekowych,

– umiejętność dobrej organizacji pracy samodzielnej i pracy w zespole,

– dobra znajomość  obsługi komputera,

– zdolności animacyjne,

– komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność.

Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi  i młodzieżą, staż w instytucji kultury.

Wymagane dokumenty:

– CV  z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

– list motywacyjny.

Termin i miejsce składania ofert:

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów do dnia 21 lutego 2022 r. w siedzibie biblioteki w godzinach 9.00 – 17.00  lub przesłanie na adres: Gminna Biblioteka Publiczna im.  Józefa Narzymskiego w Bogatem, Bogate 57a, 06-300 Przasnysz, lub  na adres e-mail: gbpprzasnysz@interia.pl.